preskoči na sadržaj

II. gimnazija Osijek

Raspored individualnih informacija za roditelje

TERMINI ODRŽAVANJA INFORMACIJA S PREDMETNIM NASTAVNICIMA

PROFESOR

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

 

Prije pod.

Poslije pod.

Prije pod.

Poslije pod.

Prije pod.

Poslije pod.

Prije pod.

Poslije pod.

Prije pod.

Poslije pod.

Mirjana Bogdanović

 

 

 

 

 

 

10.40

16.40

 

 

Valerija Karačić

 

 

 

 

 

 

 

19.10

12.25

 

Ivana Kovač

10.40

15.50

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivana Vučemilović Šimunović

 

 

 

 

18.20

12.25

 

 

 

Kristina Inhof

 

 

 

 

 

 

10.40

15.50

 

 

Mirna Kurtović

 

 

 

 

 

 

9.50

16.40

 

 

Miriam Goll

9.50

16.40

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvjezdana Penava Brekalo   10.40

15.50

 

 

 

 

 

 

 

 

Anita Kopić

 

 

 

19.10

 

 

 

 

 

 

Magdalena Kuprešak

8.50

17.35

 

 

 

 

 

 

 

 

Tihana Pavičić

 

 

 

 

 

 

9.50

16.40

 

 

Aleksandra Pavličević

 

 

 

 

 

 

9.50

16.40

 

 

Vlasta Zdravčević Vrkić

 

 

 

 

12.25

14.00

 

 

 

 

Olja Liović

 

 

 

 

10.40

 

 

 

 

12.25

Mirela Šarić

 

 

 

15.30

 

 

 

 

 

 

Roberta Ruška Krljar

 

 

 

 

 

 

 

 

11.35

14.50

Lada Čulin

10.40

15.50

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamara Meščić

12.25

14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonja Stojanović

 

 

10.40

 

 

15.50

 

 

 

 

Vehbija Numanović

10.00

17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Inja Dorić Horvat

 

 

10.40

 

 

 

 

 

 

 

Bojana Dolančić

 

 

 

 

12.25

14.00

 

 

 

 

Adrijana Kalčić Salonja

 

 

10.00

17.00

 

 

 

 

 

 

Tatjana Blagojević

 

 

 

 

10.40

15.50

 

 

 

 

Marijana Kušen

 

 

8.00

 

 

 

 

 

 

 

Elvira Vrljić

 

 

 

 

 

 

 

 

11.40

14.45

Helena Timko

 

 

11.35

14.50

 

 

 

 

 

 

Zrinka Vukojević Tomašić

 

 

 

 

 

11.50

15.50

 

 

Nikola Čuraj

 

 

 

 

 

 

 

 

10.35

14.50

Maja Pospišil

 

 

 

 

 

 

 

 

8.00

13.15

Zdenko Korpar

 

 

12.50

13.30

 

 

 

 

 

 

Snježana Pavošević

 

 

12.50

 

 

12.50

 

 

 

 

Egidija Kardum

12.25

 

 

 

 

19.10

 

 

 

 

Gordan Paradžik

 

 

 

 

 

 

12.25

15.50

 

 

Ivona Kizivat

 

 

 

 

10.40

15.50

 

 

 

 

Lidija Blagojević

 

 

 

 

9.50

19.05

 

 

 

 

Nives Merčep

 

 

11.35

14.50

 

 

 

 

 

 

Suzana Rechner

 

17.30

 

 

 

 

13.15

 

 

 

Suzana Pajnić

 

 

 

 

 

 

 

 

9.50

16.40

Vlado Krljar

11.35

19.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Sandra Maček Barać

10.40

15.50

 

 

 

 

 

 

 

 

Ljerka Šostarec

12.25

17.35

 

 

 

 

 

 

 

 

Melita Vukelić Smolčić

 

 

10.40

15.50

 

 

 

 

 

 

Ana Prekratić

 

 

 

 

11.35

18.20

 

 

 

 

Romina Tomas Grđan

 

 

 

 

 

 

12.20

14.00

 

 

TERMINI ODRŽAVANJA INFORMACIJA RAZREDNIKA S RODITELJIMA

PROFESOR

PONEDJELJAK

UTORAK

SRIJEDA

ČETVRTAK

PETAK

 

Prije pod.

Poslije pod.

Prije pod.

Poslije pod.

Prije pod.

Poslije pod.

Prije pod.

Poslije pod.

Prije pod.

Poslije pod.

Mirjana Bogdanović

 

 

 

 

 

 

10.40

16.40

 

 

Ljerka Šostarec

 

 

 

 

9.50

16.40

 

 

 

 

Aleksandra Pavličević

 

 

 

 

 

 

9.50

16.40

 

 

Adrijana Kalčić Salonja

 

 

9.50

16.40

 

 

 

 

 

 

Ivana Vučemilović Šimunović

 

 

 

 

18.20

12.25

 

 

 

Miriam Goll

9.45

16.35

 

 

 

 

 

 

 

 

Tamara Meščić

9.50

16.40

 

 

 

 

 

 

 

 

Tihana Pavičić

 

 

 

 

 

 

9.50

16.40

 

 

Sandra Maček Barać

11.35

14.50

 

 

 

 

 

 

 

 

Vlado Krljar

 

 

 

 

10.35

19.00

 

 

 

 

Ana Prekratić

 

 

 

 

11.35

18.20

 

 

 

 

Nives Merčep

 

 

14.50

11.35

 

 

 

 

 

 

Mirna Kurtović

 

 

 

 

 

 

10.40

15.50

 

 

Tatjana Blagojević

 

 

 

 

10.40

15.50

 

 

 

 

Mirela Šarić

 

 

11.15

15.30

 

 

 

 

 

 

Valerija Karačić

 

 

 

 

 

 

 

19.10

12.25

 

Suzana Pajnić

 

 

 

 

 

 

 

 

9.50

16.40

Egidija Kardum

12.25

 

 

 

 

19.10

 

 

 

 

Elvira Vrljić

 

 

 

 

 

 

 

 

11.35

16.40

Romina Tomas Grđan

 

 

 

 

 

 

12.20

14.00

 

 

RASPORED SATI

Raspored sati koji vrijedi od 5. listopada 2020.

Upute za čitanje rasporeda:

Satnica zvonjenja

 

 

 

 

 



 

 
Zaštita djece

Publikacije HAKOM-a vezane uz zaštitu djece na Internetu dostupne na poveznici
 
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1504
Video sadržaj "Kako zaštiti djecu na internetu" je dostupan na poveznici 
 
https://www.youtube.com/watch?v=zXxXfCbW0ss .

 
Anketa (mala)
Koliko sati dnevno provedeš na internetu?




 
Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 9. 2011.

Ukupno: 469187
 
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

 
 
 
Korisni linkovi
 
Arhiva dokumenata
 
 > Kutak za roditelje  > Raspored informacija
CMS za škole logo
II. gimnazija Osijek / Kamila Firingera 5, HR-31000 Osijek / www.gimnazija-druga-os.skole.hr / ured@gimnazija-druga-os.skole.hr
preskoči na navigaciju